Kamnářství Bauer > Kachlové krby

Kachlové krby za nejlepší ceny v ČR

Reflektujeme moderní trendy i materiály.S realizací kachlových krbů máme více než 27 let zkušeností, zvládneme bez problému i ty nejnáročnější požadavky. Samozřejmě s ohledem na co největší finanční i prostorové úspory. Díky našim zkušenostem již od roku 1993 vám teplo domova neuteče. 

Nabízíme prvotřídní teplovodní krby a precizní montáž za nejlepší ceny v ČR!

Napište nám: info@kamnarstvibauer.cz. Zavolejte: +420 720 125 189. Nebo nám můžete poslat poptávku.

Ať už dáváte přednost tradičním kachlovým krbům nebo hledáte nějakou moderní designovou záležitost, díky obezdění ze speciálních ozdobných kachlí si určitě vyberete. Keramické kachle dají krbové vložce rustikální vzhled a jsou vhodné nejen do chalup a starších staveb. Kachlové krby v dnešní době získávají opět na popularitě. Správně zvolená glazura a ideální tvar kachle vytváří takové vzezření, které ideálně zapadne i do moderních bytů nebo novostaveb. Na stavbu kachlového krbu se využívají zpravidla standardní keramické kachle čtvercového nebo obdélníkového tvaru. Kachlové krby nejsou kachlová kamna a liší se především svou konstrukcí.

Keramické kachle disponují nejenom jedinečným vzhledem a snadnou údržbou, ale mají také řadu dalších výhod - například tepelnou vodivost a dlouhotrvající sálání i několik hodin po posledním přiložení. Samozřejmostí je výběr ze širokého spektra glazur, takže snadno najdete požadovaný odstín.

© 1993 - 2023 Kamnářství Bauer | Použití webu a OOÚ

Developed by: Smartim

zavřít

Kontaktujte nás